7 מקומות בבורדו שאסור לפספס

7 מקומות בבורדו שאסור לפספס

טוב אז עכשיו כשאתם כבר יודעים שהכי כיף להתנייד בתוך העיר עם אופניים, הכנתי לכם מסלול יומי מהמם שכולל 7 מקומות שאסור לפספס !

את המסלול אפשר לעשות ברכיבה על אופניים או ברגל (עם קצת עזרה של Tram 😉) ולשלב בו פיקניק ב Jardin Public, התחנה האחרונה.

מוכנים? אז בואו נצא לדרך 😀

🤸🏻‍♂️ אם בחרתם לטייל ברגל, קחו Tram A בתחנת Hôtel de Ville, לכיוון Floirac ותרדו בתחנת Stalingrad שבגדה הימנית.

🚴🏼‍♀️ אם באופניים, סעו דרך Cours d’Alsace et Lorraine עד שתגיעו לנהר. חצו את הנהר דרך גשר Pont de Pierre ותגיעו לכיכר Stalingrad.

משם תמשיכו לאורך הנהר לכיוון הגן הבוטני של בורדו 🌿Jardin Botanique🌿. אחרי טיול נחמד בגן או לחלופין עצירה למנוחה, תמשיכו למתחם אורבני אקולוגי מאוד פופולרי בשם ♻️Darwin♻️
הוא יופיע מימינכם כחצי קילומטר אחרי הגן הבוטני. 
בדרווין, תוכלו לעצור לקפה משובח בחנות/מסעדה האורגנית Magasin Général, להנות מאומנות רחוב מדהימה, מפארק סקייטים גדול ואולי אפילו מאירוע או פסטיבל מיוחד אם יזדמן לכם לעבור שם בסוף שבוע. 
כשתרגישו שמיציתם, ביציאה מהמתחם תמשיכו לכיוון הגשר החדשני Pont Chaban Delmas, חצו אותו ולבסוף מימינכם תראו את מוזיאון היין המאוד מפורסם 🍷La Cité du Vin🍷. בנוסף לביקור במוזיאון, אני מאוד ממליצה לבקר בתערוכות המתחלפות שמתארחות במקום.

מול מוזיאון היין, נמצא שוק מקורה ומאוד טרנדי בשם 🥘Halles de Bacalan🥘. תמצאו בו מבחר דוכני אוכל ואם תיכננתם פיקניק, זה המקום והזמן לערוך קניות ! רק שימו לב שבימי שני סגור וגם בין 14:30 ל 16:30. שישי, שבת וראשון פתוח ברצף כל היום.

למי שאוהב אומנות רחוב ואומנות אלטרנטיבית בפרט, אני ממליצה להמשיך קצת ברחוב Achard עד לגלריה 🎨Les vivres de l’Art🎨. הגלריה פתוחה בעיקר בערבים או בסופי שבוע אבל טיול בגינה המאוד ייחודית שלה הוא גם חוויה !

🤸🏻‍♂️מכאן, אם אתם מטיילים ברגל וקצת התעייפתם, קחו Tram B לכיוון Pessac ותרדו בתחנת Chartrons. 

🚴🏽‍♂️ אם באופניים, תמשיכו לאורך הטיילת. 
קצת אחרי תחנת הטראם Chartrons, תפנו לרחוב Cours de la Martinique ולאחר מכן פניה ראשונה שמאלה תוביל אתכם לאחד הרחובות הקסומים בבורדו 💕Rue Notre Dame💕. לכו (או פדלו) לאורכו ופנו ימינה לרחוב Cours Xavier Arnozan, המשיכו כמה מטרים ישר עד שתראו מולכם את הפארק הכי יפה בעיר 🌳 Jardin Public🌳. בין אם תיכננתם פיקניק ובין אם לא, אני בטוחה שתהנו מהאווירה הצרפתית והרומנטית השוררת במקום !!!

 
WhatsApp chat
דילוג לתוכן